Хто переміг у гандбольній Дитячій лізі Закарпаття?

квітня 20 / 2015
Хто переміг у гандбольній Дитячій лізі Закарпаття?

18 квітня 2015 року в м. Ужгород у СК «Юність» проходили змагання 4 фінального туру Чемпіонату області з гандболу «Дитяча ліга» серед дівчат 2000-2001 років народження. На фінальну частину змагань приїхали команди ДЮСШ з Тячева, Хуста, Перечина, 2 команди СДЮШОР з гандболу «Карпати» та дівчата ДЮСШ облради ФСТ «Колос».

Після 3-х турів, набравши відповідно 24 та 22 очки явними фаворитами були 1 і 2 команди СДЮШОР з гандболу «Карпати». Вони і зустрілися у фінальній грі. З рахунком 13:9 СДЮШОР-2000 виграла у СДЮШОР-2001, – стверджують в Управлінні молоді та спорту Закарпатської ОДА.
Інші 4-и команди по колу, зігравши відповідно кожний з кожним, виявляли переможця. Дуже вдало виступила у 4-у турі команда ДЮСШ облради ФСТ «Колос», вигравши всі матчі, але за підсумками всього чемпіонату (команда набрала за 4 тури 12 очок) дівчата посіли 6-е місце. На п’ятому місці опинилась команда ДЮСШ «Хуст-Нарцис» – 13 залікових пунктів. За бронзові медалі у принциповій зустрічі грали ДЮСШ м. Перечин та ДЮСШ м.Тячів. Гра закінчилась з нічийним рахунком 16:16, але ДЮСШ м. Перечин до зустрічі випереджувало тячівчанок на 1 очко (18 очок), тож і зайняли вони відповідно 3-є місце, а ДЮСШ м.Тячів – 4 місце (17 очок).
Серед гравців можна відзначити хорошу гру воротаря Чіковані Теї, Шипляк Наталії (СДЮШОР -2000 м.Ужгород), Шукаль Мілани, Савко Ельвіни, Гирявець Анастасії (СДЮШОР-2001 м.Ужгород), Керецман Валерії та Кучерявої Вікторії (ДЮСШ м.Перечин), Фенинець Катерини (ДЮСШ Хуст-Нарцис) Фіскареллі Ніколетти та Гававки Ганни (ДЮСШ «Колос»), Кустрьо Марії та Шелевер Марії (ДЮСШ м.Тячів).
Джерело
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...Залишити Коментар