Віктор Мельник виховуватиме закарпатських велоспортсменів

березня 03 / 2015
Віктор Мельник виховуватиме закарпатських велоспортсменів

Заслужений тренер України Віктор Мельник відкрив в Ужгороді Центр розвитку велосипедного спорту. Спортивний заклад почав функціонувати з 2 березня на базі школи №20 в Ужгороді.
Віктор Мельник – заслужений тренер, який виховав 15 майстрів спорту, чемпіона світу з велотреку Олександра Мартиненка, інших призерів світу та Європи, на професійному рівні займався розвитком маунтінбайку – гірського велосипедного спорту.
Одним з його вихованців є закарпатець В. Козловський. Саме він запропонував тренеру переїхати до Ужгорода з Донецька.
Віктор Мельник вважає, що на Закарпатті є всі умови для професійного розвитку велосипедного спорту. У наставника великі плани – він виховуватиме закарпатських спортсменів, які стануть чемпіонами та зможуть приймати участь у міжнародних змаганнях, рівня «Тур де Франс».
Сприятливий клімат і багато любителів цього виду спорту. Після Криму це друге місце, де можна кататися на велосипедах взимку. Потрібно ростити своїх спортсменів із дітей. Нехай діти приходять, і хто хоче не просто кататися, а саме себе показати в змаганнях. Ми для цього і працюємо, — каже Віктор Мельник.
Також у планах тренера – проведення вело турнірів всеукраїнського рівня в Ужгороді та інших містах Закарпаття.
Розвиток велоспорту на Закарпатті підтримав і Голова Закарпатської обласної спортивної організації ФСТ «Спартак» Микола Щадей.
Наявність такої спортивної бази в Ужгороді відкриває можливості перед молодими людьми. І важливо те, що чотири всеукраїнських змагання з велоспорту будуть проводитися в нашій області, — зазначив Микола Щадей.
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...Залишити Коментар