Мукачівці та тячівці зустрілися ...на льоду!

лютого 24 / 2015
Мукачівці та тячівці зустрілися ...на льоду!

Нещодавно вперше на ковзанці «Ісе Land» у Тячеві можна було переглянути товариську зустріч двох хокейних команд. Свій третій матч у цьому сезоні команда «Тячів» провела на домашній льодовій арені з командою Мукачева. З самого початку матчу наша команда порадувала хорошим результатом, але «Мукачево» грало теж завзято і, зрештою, більш майстерно.

Поєдинок проходив на високих швидкостях. У видовищному хокеї все було по-бойовому: зі справжніми чоловічими зіткненнями та технічними діями.
Матч проходив за переваги мукачівців, які чудово грали в пас і гостріше атакували, і закінчився з рахунком: 6:14 на їх користь. Шайбу у ворота суперників провели – тячівці Крістіан Дреніжан (1), Едуард Ковач (2) Іван Паш (2), Віктор Леврінц (1).
За хокеєм у Тячеві любителі даного виду спорту могли спостерігати і в онлайн режимі. Це була цікава і захоплююча гра. Команди знову здивували всіх своїми складами, адже в них були зібрані гравці різного віку. Бо, як ведеться, у хокей грають справжні чоловіки і не має значення скільки тобі років.
Гості товариської зустрічі – майстри закарпатського хокею – відмітили, що цього разу тячівці грали набагато краще, більш професійно й динамічно.
Помітили мукачівські хокеїсти і хороші навики нашого воротаря Отія Бокоча. Тож, цілком можливо, що в наступному сезоні, при належному тренуванні та ігрових сутичках із набагато сильнішими суперниками, команда «Тячів» здобуде успіх і складе гідну конкуренцію нинішнім майстрам закарпатського хокею.
Джерело
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...