Ужгородська малеча взяла участь у футбольному турнірі на Апеннінах (ВІДЕО)

лютого 15 / 2015

Кубок Санта-Марія-ді-Леука, який розпочався 13 лютого, щороку проходить в італійському місті Галіполлі та сусідніх до нього містечках. Цього року міжнародний юнацький турнір з футболу проходить вже в дванадцятий раз. Змагання проходять на 16 ігрових полях: Галліполі, Санта-Марія-ді-Леука, Ракале, Отранто, Коллепассо, Сольяно, Кавур, Поджіардо, Калімера, Таурізано, Леквіль, Сан-Донато, Тавіано та Касарано. Турнір організований АСД Капо ді Леука, проходитиме з 13 по 17 лютого. В змаганнях беруть участь гравці 2002 року народження.
Наші земляки, юні футболісти з Закарпаття також беруть участь у змаганнях. Представляють Срібну землю у далекій Італії: ДЮФК Сільце, ФК Ужгород.
Проблеми сьогодення не втратили своєїактутальності для юнийх футболістів і в сонячній Італії. Разом з пітерським Зенітом, наші хлопці провели флеш-моб «Ні війні в Україні!»

Всі 24 учасника були поділені на 6 груп:

Група 1: Айнтрахт (Франкфурт), Нік Барі, Лос Аромос (Аргентина), Остіамаре.
Група 2: Мілан, Хельсінкі Юнайтед, Тор Тре Тесте (Рим), Капо ді Леука.
Група 3: Ювентус, Пантанеллі Сіракуза, ДЮФК Сільце, Галіполлі.
Група 4: Наполі, Прато, Євроспорт Бріндісі, Тарас Таранто.
Група 5: Торіно, Удінезе, Ужгород, Сант’Аньєло.
Група 6: Інтер, Зеніт, Нуорезе, Капуа.

Переможним дебютом стартували наші команди на ігровому полі. Першими вийшли на гру ДЮФК Сільце з Іршавщини. Вони перемогли самих господарів турніру – команду Галіполлі ( 1:0).
Переможний гол було виконано на початку другого тайму. Автор – Іван Глушко-старший. Точний приціл у дев’ятку Івана Глушка став можливим з подачі Тараса Глеби, який переміг у двобої за м’яч двох центральних захисників суперника.
Сілецькі футболісти за весь матч двічі поцілили в рамку воріт суперника і один удар вирішив долю поєдинку. У італійців лише один із шести пострілів виявився точним, але не результативним.
Команда Білана грала в такому складі: Ігор Боднар, Віталій Кузьма, Ярослав Маланка, Віталій Король, Іван Глушко (ст.),Іван Пап, Василь Булеза, Іван Станкович, Едгар Віннер, Дмитро Глеба, Станіслав Чакавий. На заміну вийшли: Тарас Глеба, Іван Глушко (мол.), Іван Туріна, Антон Феєр, — повідомляє Lobda.at.ua.

Ужгородцям поки що щастило менше. У першому матчі проти тувинців зазнали нищівної поразки (6:0). Гравці Торіно забило в кожному з таймів по три голи: Тесіо, Куа, Новеллі та хет-рик Морра Біна. Хоч територіальна перевага була на нашій стороні та втілити її у хоча б удари по воротам нашим хлопцям не вдалося. Італійці ж всі свої удари в площину воріт реалізовували зі стопроцентною ефективністю. А за п’ять хвилин до завершення матчу наші залишились у меншості, вилучення заробив Работишин, після чого наші дістали останні два гола.
Ужгород виступав в наступному складі: Дзьоф, Кашка, Шахарда, Ганич, Тимканич, Михалко, Федак, Коваль, Мердеєв, Работишин, Маркович, Катона, Ердевді.
Категорія : Спорт