У Буковелі боролись за Кубок України з фрістайлу у дисципліні могул

лютого 12 / 2015
У Буковелі боролись за Кубок України з фрістайлу у дисципліні могул


Поступились спортсмени колегам з Івано-Франківська та Тернополя.

Єдиним місцем в Україні, де можливо проводити змагання з надзвичайно видовищного виду спорту фристайлу у дисципліні могул – це Буковель. Тут вже стало доброю традицією щорічно будувати могульну трасу та проводити Кубок України з фрістайлу, дисципліна могул. І етап Кубку України тривав упродовж трьох днів.

Організаторами змагання виступила Федерація лижного спорту України спільно з компанією Sport Production, за підтримки керівництва курорту «Буковель», інформують ”Вікна” з посиланням на прес-службу ТК “Буковель”.

Наймогульніша траса становить 270 метрів та складається з великої кількості горбів і двох трамплінів, що повністю відповідає стандартам змагань європейського рівня.

Переможців суддівська бригада визначає за декількома критеріями. Аби вибороти перемогу треба пройти трасу за найкоротший час, правильно та технічно виконувати повороти при проходженні горбів, а також оцінюється складність та рівень виконання акробатичних трюків та стрибків на трамплінах.

Цього року в Кубку України з могулу прийняло участь понад 50 учасників. Змагались команди з Тернополя (ДЮСШ «Екстрім»), Мукачева (Закарпатська обл. - ДЮСШ «Колос»), Івано-Франківщину представляла команда ДЮСШ «Буковель», ДЮСШ Косів та окремі спортсмени з Івано-Франківська.

Змагання проходили у трьох вікових категоріях: юнаки, юніори, дорослі.

Дорослі та юніори порадували глядачів видовищними стрибками та піруетами, а молодші учасники, які лишень починають займатися даним видом спорту, отримали хороший досвід участі в змаганнях.

Першість в командному заліку впевнено виборола команда Івано-Франківської області, на другій позиції – тернопільчани і третю сходинку посіли представники Закарпаття.

Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...