Зимова першість Іршавського району – 2015 стартує 01 лютого

лютого 01 / 2015
Зимова першість Іршавського району – 2015 стартує 01 лютого


У неділю, 1 лютого на Іршавщині стартує зимова першість з футболу у населених пунктах району с.Приборжавське, с.Заріччя, про що повідомив начальник відділу молоді і спорту РДА Андрій Данканич.

Попередньо 28 січня відбулося засідання виконкому районної федерації футболу, на якому всі команди розподілили на дві майже рівні за силою групи згідно географічного принципу. Колективи групи “А” зіграють на стадіоні села Приборжавське. Причому самі господарі поля подали заявку на участь в турнірі майже в останній момент. Поле з штучним підігрівом стадіону в селі Заріччя чекає на учасників групи “Б”.

А також 16 січня 2015 року, голова районної федерації Василь Попович зібрав представників футбольних команд для вирішення організаційних питань у залі РБДТ з проведення прем’єрного турніру сезону — Зимової першості Іршавщини – 2015. У результаті присутні затвердили відповідне положення та попередній список учасників змагання. Федерація отримала згоду на участь від одинадцяти команд, серед яких: ФК «Заріччя», ФК «Сільце», ФК «Білки», ФК «Гребля» та ін. Під питанням була участь у турнірі колективів з Приборжавського та Негрова.

Крім цього пізніше 2015 року до чотирнадцяти місцевих команд долучилися відразу дві команди з Виноградівщини: учасник першості 2012 року ФК “Боржавське” та новачок змагань ФК “Великі Ком’яти”.Таким чином загальна кількість претендентів сягнула шістнадцяти, що є рекордом за всю історію проведення турніру.
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...