Новини Закарпаття

На Закарпаття повернувся великий футбол

Крайові команди майстрів дебютували в Кубку України.

Обидва наші представники свої зустрічі програли. Утім, не все так погано. Зокрема, «Вільхівці» до кінця поєдинку тримали інтригу, бо поступилися маститішому «Металістові» з Харкова лише в серії пенальті – 0:0 і 5:6.

Теж удома «Ужгород» зазнав поразки від івано-франківського «Прикарпаття» відчутніше – 0:4. Десь далися взнаки хвилювання в першому таймі перед серйозним суперником. Але колектив Яромира Лободи, середній вік якої в межах 19 років, грав із бажанням. І навіть після першого тайму з 0:3 та пропущеним четвертим голом у дебюті другої «сорокап’ятихвилинки» не опустив рук, багато атакував і був близьким до того, щоб принаймні відкрити лік своїм голам. Але молодій команді ще бракує майстерності й досвіду, тож усе ще попереду.