Прикордонники Чопського загону взяли участь в чемпіонаті з гирьового спорту,

лютого 23 / 2024


КОМАНДА ЧОПСЬКОГО ПРИКОРДОННОГО ЗАГОНУ ВИБОРОЛА "ЗОЛОТО" І «БРОНЗУ» В ОКРЕМИХ ВАГОВИХ КАТЕГОРІЯХ У ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ З ГИРЬОВОГО СПОРТУ
Прикордонники Чопського загону взяли участь в чемпіонаті з гирьового спорту, що проходив учора у місті Ужгород. Захід було організовано Закарпатською обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з метою популяризації гирьового спорту, пропагування здорового способу життя та популяризації спорту.
До участі у змаганнях долучилися вісім команд. За першість прикордонники боролися з представниками ДСНС, Національної та Патрульної поліції, Нацгвардії, СБУ та інших правоохоронних структур. Спортсмени змагалися у семи вагових категоріях. Вправи виконували з гирями вагою 24 кг. Особиста першість у кожній із категорій визначалася за найбільшою кількістю підйомів.
Представники команди Чопського прикордонного загону вибороли на змаганнях «золото» і «бронзу». Перше місце у ваговій категорії до 73 кг посів старший сержант Василь Потокій. Солдат Олег Карпенко зайняв третє місце у ваговій категорії понад 95 кг.
Категорія : Спорт


Залишити Коментар