«Минай» у контрольній грі поступився «Руху»

січня 21 / 2024

Команда з Ужгородщини продовжує готуватися до другої частини змагань в Українській прем’єр-лізі.

«Минай» продовжує підготовку до другої частини сезону. Закарпатська команда зіграла товариську гру у Винниках зі львівським «Рухом» і поступилася 1:3.

Гості першими відкрили рахунок. Із пенальті наприкінці першого тайму Тимур Кораблін реалізував пенальті. Утім, Юрій Климчук (теж з 11-метрової позначки) ще до перерви відновив рівновагу, а наприкінці зустрічі з того ж самого «стандарту» вивів свою команду вперед. За кілька хвилин до фінального свистка Андрій Столярчук установив остаточний рахунок – 3:1 на користь «Руху».

Слід зазначити, що в матчі було три вилучення, а наставник «Миная» Желько Любенович переглянув під час товариського матчу 22 гравців.

Тим часом став відомим весь тренерський штаб очільника команди з Ужгородщини. Йому допомагатиме Нікола Ігнятієвич, партнер по «Зорі», а з воротарями працюватиме ексгравець клубу Дмитро Бабенко. Крім того, у тренерському штабі працює ще Ігор Дудник.