Віктор Качур: «Футбол на Закарпатті був до вас і буде після вас!»

грудня 13 / 2023

Директор стадіону «Авангард» Ужгородської міської ради, заступник голови Закарпатської асоціації футболу Віктор Качур на своїй сторінці у Facebook прокоментував сумнівне рішення Української асоціації футболу.Жодного реалізованого чи профінансованого проєкту! Хоча грошенята від УЄФА освоюєте дуже вміло! Все, що від вас можна було очікувати – це постійне ДАЙ!

Чого вартий тільки організований «вами» захід з нагоди 30-ї річниці з проведення першого матчу національної збірної з угорцями! Після якого всюди: від готелів до типографії залишились борги!

Як гуляти, то по-мажорному, а як платити, то по-скромному! Навіть меморіальну дошку забули виготовити!

А про програму від УЄФА хет-трик, згідно якої кожен обласний центр мав отримати футбольний з трибунами, освітленням та роздягальнями, я взагалі мовчу! Ви ж свої липкі ручки і сюди засунули! Ні стадіону, ні грошей проте супер дороге штучне покриття (власного виробництва), яке взагалі не відповідає критерію ціна-якість!

А мʼячики, які ви закупили, соромно дарувати! І знов ціна-якість не відповідає!!! Це як купувати китайський автомобіль по-ціні «Мерседеса»!

А гостинки ваші на мільйони гривень? Бюджет одного вашого паті на хаті – це річний бюджет розвитку дитячо-юнацького футболу області!

Проте ви майстри освоєння коштів від УЄФА! Майстри селфі та яскравих картинок, чого тільки варта зйомка цілого фільму про розвантаження гуманітарного вантажу з системами для крапельниць та ноші! Вартість вантажу 3 гривні, а посмішки та позування на камеру на 3 мільйони!

Організовувати футбол складніше, ніж роздавати посади! Зупинюсь на віце-президентах, яких, уявіть собі, чотирнадцять!

Ручний виконком! Це все привело до узурпації влади!

Уся робота направлена на піар, а не на розвиток футболу. Ви є футбольними офіціантами, а поводитесь, як господарі!

Формулу проведення першого чемпіонату в умовах війни ви прописували на стадіоні «Авангард» Ужгородської міської ради і визначили Закарпаття, як базовий регіон і тоді нікого не турбувала відсутність освітлення та підігріву! Надавши акредитацію, а тепер скасувавши, ще раз підкреслюєте свою випадковість у футболі!

Пам’ятаю ваші здивовані оченята, що на Закарпатті футбол є і розвивається не завдяки чомусь, а на перекір всьому! За 30 років допомоги від вас ніякої!

Найближчим часом отримаєте звернення від виконкому Закарпатської асоціації футболу і це є останнім дружнім жестом! Почуйте нас хоч ми й далеко. Не закривайте перед собою двері в Європу.
Категорія : Спорт


Залишити Коментар