9-річний закарпатець встановив світовий рекорд у гирьовому спорті

жовтня 30 / 2023

9-річний Василь Маєвський із села Клячаново Івановецької громади Мукачівського району встановив світовий рекорд у гирьовому спорті: за одну хвилину хлопець зміг підняти гирю вагою 16 кілограмів аж 20 разів.


Рекорд офіційно зареєстрували у Національному реєстрі рекордів України. Тепер Василя Маєвського називають найсильнішою дитиною у світі.

Як повідомила у соціальній мережі Фейсбук представниця Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова, хлопчик із Закарпаття ще в 10 місяців підняв і поніс шестикілограмову гирю, а в чотири роки уже став постійним відвідувачем спортзалу. Тато і тренер Василь Маєвський-старший вже тоді помітив у сина спортивний характер і волю до перемоги.

“Йому всього 9 років, а він вже штовхає спортивні снаряди як справжній богатир. За 1 хвилину він зміг підняти гирю вагою 16 кг аж 20 разів при власній вазі 48,5 кг. І що для рекорду найважливіше: в абсолютно правильній техніці”, – розповіла Лана Вєтрова.

Також вона нагадала, що найсильніший чоловік на планеті – українець Олексій Новиков, найсильнішою жінкою теж є українка – Ольга Лящук.

“Тепер ви знаєте, хто з дітей є найсильнішим в світі. Маленький українець Василь Маєвський. Наші герої”, – констатувала Лана Вєтрова.
Категорія : Спорт


Залишити Коментар