Стала відома дата фіналу Кубка Закарпаття з футболу

серпня 10 / 2023

Нещодавно відбулось чергове засідання комітету із проведення змагань Закарпатської асоціації футболу, на якому було вирішено провести фінальний поєдинок Кубка області серед аматорських команд 2023 26 серпня на стадіоні смт Середнє.


У поєдинку за престижний трофей зустрінуться «Севлюш» (Виноградів) і «Бужора» (Іршава). На шляху до фіналу виноградівці перемогли «Сокіл» (Холмківська ТГ) (7:2), «Медею» (Оноківська ТГ) (3:0) і «Марамуреш» (Солотвинська ТГ) (3:2), а іршавці здолали «Білки» (6:0), «Зірку-SPAR» (Лінці) (7:2) й «Тячів» (1:0).

Протистояння виноградівців та іршавців обіцяє бути цікавим. Обидві команди віддаватимуть усі сили, аби отримати бажаний трофей. У сезоні 2023 ці колективи зустрічалися між собою в чемпіонаті. У рамках 1-го туру Вищої ліги «Севлюш» на виїзді переміг 1:3. Як буде цього разу – дізнаємося вже незабаром.

Нагадаємо, що в двох попередніх розіграшах Кубка Закарпаття тріумфував «Севлюш». У 2022 році виноградівська команда у фіналі перемогла «Медею» (2:0), а у 2021 році в головному поєдинку турніру виявилася сильнішою за «Карпати» (Рахів) (4:3).
Категорія : Спорт


Залишити Коментар