Житель Рахівщини здобув бронзу на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону України!

січня 23 / 2023


Національна паралімпійська збірна команда з лижних перегонів та біатлону України розпочала перший змагальний день чемпіонату світу (біатлон, спринт, 7,5 км), що триває в шведському Естерсунді, 3 високими нагородами, серед яких 1 золота та 2 бронзові.

Медальну естафету України відкрили:
🥇Олександр Казік (порушення зору (тотально незрячий);гайд Сергій Кучерявий) – золото
🥉Богдана Конашук (клас стоячи)– бронза
🥉Сергій Романюк (клас стоячи) – бронза

22 січня - другий день чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону. Спортсмени братимуть участь у лижних перегонах, індивідуальна гонка, на дистанції 18 км.

Змагання чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону триватимуть до 29 січня 2023 року. У змаганнях беруть участь спортсмени 19 країн світу. Команду України представляє 24 спортсмени з інвалідністю.

Вболіваємо за Україну! Дивимось трансляції наживо на нашій фейсбук сторінці https://www.facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine та на першому інклюзивному телеканалі Equalympic! Разом переможемо!!!
Не забуваймо: телеканал Equalympic є в мережі ОТТ-провайдерів Megogo, Sweet.tv, oll tv, Київстар.ТБ, в кабельній мережі Тріолан та в інших національних та регіональних кабельних та OTT/IPTV мережах. Долучайтесь до наших ефірів на youtube каналі Equalympic та сайті equalympic.tv. #Equalympic #СпортивнийФронт #ЛижніПерегониТаБіатлонУкраїни #ПаралімпійціУкраїни #ПеремогаУкраїни

Міністерство молоді та спорту України
Equalympic
FIS Para Snow Sports

Ясінянська громада щиро вітає з високими досягненнями жителя Ясінянської громади - Сергія Романюка (https://www.facebook.com/profile.php?id=100014414562412), який здобув бронзу на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону України! 🇺🇦

Ясінянська громада пишається Вами! Вболіваємо за Вас! Бажаємо Вам яскравих вражень, високих результатів, підкорення нових вершин та перемог!
Категорія : Спорт


Залишити Коментар