Мукачівць став бронзовим призером чемпіонату Світу з греко-римської боротьби

січня 14 / 2023
💙💛👏 Мукачівць Oleg Khalilov став бронзовим призером чемпіонату Світу з греко-римської боротьби U-20!

🇺🇦🏅💪

За два місяці, мукачівць Oleg Khalilov здобув бронзу одразу на двох чемпіонатах — Європи, який відбувся в Італії та чемпіонаті Світу, що проходив в Болгарії. Олег виступив у ваговій категорії 63 кілограми. Зараз хлопець готується до Чемпіонату України U-23, це будуть його дебютні дорослі змагання. Греко-римською боротьбою чемпіон займається з 4 років, знає яких висот хоче досягнути у цьому спорті. Мріє вибороти "золото" на Олімпійських Іграх, впевнено йде до цього. За досягнення у спорті борець нагороджений премією - 100 000 гривень від місцевої влади. Наша знімальна група була на тренуваннях спортсмена, бачила як готується хлопець до змагань і підготувала для вас коротеньке відео 😉
Категорія : Спорт