Світова легенда змішаних єдиноборств Ігор Вовчанчин приїхав до Ужгорода провести благодійний майстер-клас із боротьби

листопада 26 / 2022
🤼‍♂️ Світова легенда змішаних єдиноборств Ігор Вовчанчин приїхав до Ужгорода провести благодійний майстер-клас із боротьби

Президент Федерації легкої атлетики Закарпатської області Олег Коноваленко запросив до Ужгорода харківчанина, першого українського великого бійця змішаних єдиноборств Ігоря Вовчанчина. З 1996-го по 2000-й рік він провів 36 поєдинків без поразок, а всього за кар‘єру виграв 56 із 67 професійних поєдинків у ММА. Український спортсмен у 20 років здобув титул чемпіона світу з кікбоксингу за версією ІАКSA, згодом завоював титул чемпіона з кікбоксингу в СНД, переможець та призер багатьох чемпіонатів зі змішаного стилю, світова легенда з ММА.

Останніми роками Ігор займався тренерством, а з 24 лютого активно волонтерить і допомагає ЗСУ.
До Ужгорода легендарний борець приїхав для того, аби провести професійний майстер-клас для дитячих та молодіжних груп, які займаються різними видами боротьби. Юні спортсмени отримали унікальну можливість побачити «Удар Вовчанчина» - специфічну ударну техніку, вироблену Ігорем протягом кар‘єри та запозичену багатьма іншими борцями.

Захід мав благодійну складову. Присутні долучилися до збору коштів на підтримку 128-Ї гірсько-штурмової бригади та роти поліції «Схід» Харківської області.

В офіційному відкритті майстер класу взяв участь голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, секретар міськради Арсен Мелкумян та керівники спортивних організацій області. Володимир Чубірко привітав спортсмена, подякував за те, що він прославляв Україну у світі і зараз робить багато для того, щоб наша країна перемогла.

- Ви приклад для наслідування тисячам хлопчиків, які, як і ви, хочуть бути мужніми сильними козаками. Також ви уособлюєте міць і силу України, яка не спасувала перед великим ворогом, тримає оборону і неодмінно переможе», - сказав Володимир Чубірко.

Пресслужба Закарпатської обласної ради
Категорія : Спорт


Залишити Коментар