Ужгород уперше приймає чемпіонат України з петанку серед клубів

вересня 03 / 2022

Таке право виборов Ужгородський петанк-клуб, ставши чемпіоном серед клубів минулого року. Заради цього зробили майданчики для петанку на стадіоні «Авангард». Ці нові майданчики – найбільший нині суцільний майданчик в Україні, зроблений за відповідними технологіями.

Урочисте відкриття турніру відбулося сьогодні на стадіоні «Авангард». Учасників привітали міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, його заступник Василь Гомонай, депутат міської ради, директор стадіону «Авангард» Віктор Качур, президент Федерації петанку України Олена Колодій та керівник обласної Федерації петанку Петро Гойс.

Богдан Андріїв у своєму вітальному слові відзначив, що радий, що Ужгород приймає такі змагання. «Мені приємно, що ми також відкриваємо новий майданчик для петанку, який зробили завдяки керівнику стадіону Віктору Качуру. Думаю, що вдасться облаштувати й місця для глядачів. Бажаю хорошої гри, об’єктивного суддівства і перемоги найсильнішій команді, яка представлятиме Україну на чемпіонаті Європи», – сказав Богдан Євстафійович.

«Стадіон має бути відкритий для всіх видів спорту – це наш меседж на 2022 рік. Війна внесла корективи і в нашу роботу, але ми намагаємося робити все, щоб продовжити роботи із розвитку спортивної інфраструктуру», – сказав директор «Авангарду» Віктор Качур, додав, що міський голова завжди підтримує спорт.

Петро Гойс зазначив, що завдяки підтримці Ужгородської міської ради та керівництва стадіону у петанкістів з’явилися стаціонарні майданчики, де планують проводити офіційні всеукраїнські та міжнародні змагання, а також тренування, тренінги й для дітей.

ДОВІДКОВО. Сьогоднішні змагання – сьомий чемпіонат України в цьому форматі і єдиний чемпіонат України, який можуть провести цього року. Він одночасно є відбором на чемпіонат Європи серед клубів 2023 року. 70 учасників із різних куточків країни змагатимуться сьогодні та завтра. Сьогодні, 3 вересня, гратимуть відбіркові ігри. Система: дві групи, всередині кожної групи – кругова система. Із групи виходить по дві команди. У неділю, 4 вересня, – півфінал та фінальна гра. Також проведуть групу Б за круговою системою.

Спортсмени гратимуть різні дисципліни: тет-а-тети, дуплети, триплети. За правилами, від кожного клубу мають бути зареєстровані не менше 6 осіб, із них мінімум одна особи має бути іншої статі. Тобто участь братимуть чоловіки і жінки.

Організатори:

Громадська спілка «Федерація петанку України» та громадське об’єднання відокремлений підрозділ громадської спілки «Федерація петанку України» Закарпатська обласна федерація.
Категорія : Спорт


Залишити Коментар