На Тячівщині відбулось волейбольне свято

серпня 04 / 2022

Вчора, 2 серпня, у с. Калини вже втретє відбулось волейбольне свято, присвячене пам’яті ветерана фізичної культури і спорту Федора Юрійовича Куцина, який понад 40 років віддав вчительській праці, виховав не одне покоління професійних спортсменів-переможців різноманітних змагань.


На цей раз турнір проходив на підтримку Збройних Сил України.

За кубок боролись шість команд: ВК “Красна”, ВК “Калини”, ВК “Дубове”, ВК “Ганичі”, ВК “Усть-Чорна” та гості з обласного центру ВК “Ужгород”.

Розпочалось свято урочистим звучанням Гімну України. До присутніх звернувся заступник селищного голови Іван Меклеш, який привітав громаду зі спортивним святом та відмітив, що зараз дуже важливо підтримувати Збройні Сили України, завдяки яким держава дає гідну відсіч загарбнику. Затим присутні пом’янули хвилиною мовчання погибших воїнів та жертв російсько-української війни.


Слово мала й дружина Ф.Ю. Куцина – Валентина Павлівна, яка подякувала організаторам і всім присутнім за повагу і пам’ять про Федора Юрійовича. Виступила також сестра Ганна Юріївна Стойка, яка вручила командам з Ужгорода та Калин книги “Історія освіти і школи у закарпатському селі Калини”.


Відтак, розпочались волейбольні баталії. За результатами зіграних поєдинків визначились переможці. Найбільш цікавою і захоплюючою була фінальна гра між командами Ужгорода (до речі, в цій команді грав вихованець Федора Юрійовича – капітан команди Василь Магей) і Калини. У нелегкій спортивній боротьбі ужгородці (окрасою їх команди були дві волейболістки) отримали перемогу над господарями поля з рахунком 2:1 і зайняли перше місце. Друге місце посіли калинівчани, третє – команда з Дубового.


Переможців та призерів турніру привітав селищний голова Денис Каганець та вручив кубки та медалі. Також було відзначено кращих гравців турніру.

Організували спортивне свято Іван Куцин, Михайло Бойчук, Андрій Фіцай, Василь Фіцай, Петро Герич, Юрій Герич, Михайло Лесик, Едуард Когут, Василь Кус, Петро Теслович та інші мешканці села.

Зібрані на благодійному турнірі кошти будуть передані на потреби ЗСУ України.
Категорія : Спорт


Залишити Коментар