Наступний чемпіонат УПЛ стартуватиме у трьох містах - Києві, Львові та Ужгороді

червня 21 / 2022
Наступний чемпіонат УПЛ стартуватиме у трьох містах - Києві, Львові та Ужгороді

Наступний чемпіонат УПЛ стартуватиме у трьох містах - Києві, Львові та Ужгороді. З часом в залежності від деокупації територій та віддаленості лінії фронту географія змагань розширюватиметься.

Формат УПЛ на даний момент класичний - це 16 команд, 2 кола. Турнірна таблиця монолітна. Без розподілу на групи. Такий варіант теж розглядався на останньому засіданні, але не був підтриманий жодним з клубів. Позиція така, що кожен має зіграти з кожним, аби не було суперечок щодо справедливості і легітимності проведення змагань.

Але при жеребкуванні календаря дійсно буде враховуваний територіальний принцип. Тобто в першому колі між собою окремо зустрінуться ті, хто базуватимуться в Києві і окремо ті, що на заході. А у другому колі усе одно мають дограти решту між собою.

На поточний момент команди обрали такі дислокації проведення домашніх матчів:

У Києві планують грати: "Динамо", "Зоря", "Чорноморець", "Кривбас", "Колос", "Інгулець", "Олександрія", "Металіст 1925", "Ворскла", "Металіст"

У Львові: "Рух", "Львів", "Шахтар"

В Ужгороді: "Минай", "Дніпро-1"

"Верес" найближчим часом планує ввести в експлуатацію свій стадіон і отримати дозвіл грати на ньому.

Знову ж таки усе поки відносно і не остаточно. Так "Зоря" і «Ворскла» можуть перекочувати на захід, аби зручніше було пересуватися між єврокубковими матчами. Так само "Динамо" посеред виступів в Європі може інколи грати виїзні поєдинки із західним пулом команд.
Категорія : Спорт


Залишити Коментар