Медики Закарпаття змагалися з гірськолижного спорту

січня 29 / 2022

Медики Закарпаття активно займаються фізичною культурою і спортом, особистим прикладом пропагують здоровий спосіб життя. Свідченням цього стали змагання з гірськолижного спорту, які відбулися на базі гірськолижного комплексу «e-Xtrem» смт. Жденієво Мукачівського району.

Завдяки організаторам - Департаменту охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації (директор Анатолій Пшеничний) та обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я (голова Володимир Турок) на старт традиційних, 18-их обласних змагань з гірськолижного спорту вийшли понад 60 учасників із 23 закладів і установ охорони здоров'я нашої області.

Допомагала галузевій профспілці в проведенні заходу обласна організація ФСТ «Спартак» (голова Микола Щадей).

На урочистому відкритті учасників та численних уболівальників, а їх було понад 200 осіб, привітали голова оргкомітету змагань, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Володимир Турок, голова Закарпатської облпрофради Іван Зелінський та депутат Закарпатської обласної ради, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Мирослав Щербей.

Протягом майже усього дня точилася напружена спортивна боротьба спортсменів-медиків. До суддівства на змаганнях були залучені кращі судді на чолі з суддею національної категорії Анатолієм Плехановим.

В особистих змаганнях серед жінок віком до 35 років перше місце зайняла Ніка Борисенко (КНП «Обласна дитяча лікарня м. Мукачево»). У віковій категорії 35-50 років перемогла Катерина Маслей (КНП «Хуська районна лікарня». В категорії понад 50 років перше місце заняла Ольга Бубряк - Руснак (КНП «Ужгородська районна клінічна лікарня»).

У чоловіків віком до 35 років переміг Ігор Гам ( КНП «Закарпатська обласна клінічна стоматологічна поліклініка»). У категорії 35-50 років перше місце посів Сергій Чубірко (КНП «Воловецька районна лікарня»). У віковій категорії понад 50 років першим був Андрій Новиков (КНП «Мукачівська ЦРЛ»).

У загальнокомандному заліку перше місце завоювала команда КНП «Мукачівська центральна районна лікарня» (голова профспілкової організації Ігор Чулей, директор Євген Мешко). На другому місці - спортсмени КНП «Ужгородська районна лікарня» (голова профспілкової організації Світлана Планчак, директор Олег Голуб), на третьому – КНП «Хустська районна лікарня» (голова профспілкової організації Богдан Лужецький, директор Михайло Приста).

Категорія : Спорт