Закарпатські футболістки здобули срібні нагороди на міжнародному турнірі

січня 10 / 2022

Днями закарпатські спортсменки змагалися в Угорщині на міжнародному турнірі з футболу.

Жіноча команда U-17 СДЮСШОР «Спартак» після напружених та професійних ігор привезла додому «срібло». Про це повідомив голова облдержадміністрації Віктор Микита.

«Дівчата активно тренуються і постійно працюють над покращенням своїх навичок. Ми ж системно забезпечуємо всебічну підтримку та допомогу нашим футболісткам, адже цей вид спорту на Закарпатті має велике майбутнє», – наголосив очільник області.

У змаганнях також узяли участь команди з Чехії, Угорщини та Словаччини (FC Tatran Prešov, Nové Zámky, Ferencvarosi, Pecsi, FC Hatvan).

Відповідно до регламенту футболістки зіграли п’ять ігор по 20 хв кожна з інтервалом в одну-дві зустрічі.

Загалом команда із Закарпаття здобула три перемоги (1:0 над FC Hatvan і Uherske Hradiste і 2:1 над трнавським «Спартаком»), один раз зіграли внічию (з Pecsi 1:1), мінімально поступилися переможцю (0:1 із Ferencvarosi).

«Незважаючи на перемінний успіх, дівчата здобули вольову перемогу 2:1. Гра проти сильних суперників з різних країн ще раз доводить, що ми рухаємося у правильному напрямку! Вітаю дівчат та їхніх тренерів з гідним результатом», – підкреслив Віктор Микита.

Категорія : Спорт


Залишити Коментар