Закарпатська дівоча команда з футболу здобула перемогу над суперницями з Тернополя

вересня 15 / 2021

Вчора, 14 вересня, закарпатська дівоча збірна здобула перемогу над командою Тернопільської області у матчі 1/4 фіналу Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд WU-16.

Перед грою очільник облдержадміністрації Анатолій Полосков разом з головою Федерації футболу Закарпаття Іваном Дураном побажали учасницям цікавого протистояння. Окрім цього, очільник області привітав із Днем народження голкіперку збірної Христину Калинич.

«У нашій команді – дівчата з Ужгорода, Хуста, Берегова, Дубового та Мукачівського району, кожна з яких має досягнення та роки тренувань у спортивних осередках.


Історія футболу краю складає понад 120 років, а ось жіночий напрямок цього спорту розвиватися почав відносно нещодавно. Але попри це перспективи нашої збірної дуже добрі. Ми вже маємо чимало перемог і здобутків, та попереду їх ще багато», – зауважив Анатолій Полосков.

Через кілька днів відбудеться матч-відповідь на виїзді. Дівчата і там покажуть гідний результат – виборють право змагатися за перемогу в чемпіонаті.

Керівництво краю комплексно працює над створенням належних умов для тренувань і змагань жіночої футбольної команди Закарпаття та формує якісно іншу стратегію підготовки спортсменок.

«Наша жіноча футбольна команда унікальна, і серед інших видів спорту потребує всебічної підтримки – над цим питанням ми працюємо разом із Закарпатською обласною радою», - наголосив Анатолій Полосков.

Успіхів і перемог нашій дівочій збірній з футболу!Категорія : Спорт


Залишити Коментар