Команда Ужгородської міської ради – переможець турніру на Кубок мера

жовтня 11 / 2020
Уже традиційний, п'ятий за ліком, футбольний турнір на Кубок мера відбувся сьогодні на стадіоні "Автомобіліст" в Ужгороді.

У міні-футболі змагалися 4 команди – ветеранів міста-Ужгородської міської ради, Головного управління Національної поліції у Закарпатській області, Управління патрульної поліції у в Закарпатській області та УДСНС України у Закарпатській області.

На початку змагань учасників та вболівальників привітав Ужгородський міський голова Богдан Андріїв. "Щоразу на стадіоні "Автомобіліст" згадую, як ще кілька років тому тут було заросле бур'янами поле. Радію, що нам вдалося відвоювати цю територію, дати стадіону нове життя – збудувати футбольне поле зі штучним покриттям, яке відповідає найвищим стандартам, бігові доріжки, глядацькі трибуни, роздягальні та душові для спортсменів, облаштувати поруч автомобільну стоянку, поставити нову огорожу.

Зроблено багато і зараз це не тільки стадіон для жителів Нового району, а й один із найкращих спортивних об'єктів міста. Тут проводять різні змагання, тренуються спортсмени, займаються бігом, підтримують форму ужгородці.
Продовжуватимемо розбудову спортивної інфраструктури, щоб ужгородці, особливо наша молодь, мали всі умови для занять фізкультурою і спортом", – сказав у вітальному слові Богдан Євстафійович.

Привітали із початком турніру і голова Федерації футболу Закарпаття Іван Дуран, заступник міського голови, голова Асоціації футболу Ужгорода Василь Гомонай, побажали футболістам хорошої, а головне без травм, гри.

Команди грали за коловим принципом "кожен із кожним", переможець визначився у запеклій боротьбі. Кубок мера заслужено отримала команда Ужгородської міської ради. На другому місці рятувальники, "бронза" у команди патрульної поліції, на четвертому місці – ГУ Нацполіції.

Категорія : Спорт


Залишити Коментар