В Ужгороді відбулися видовищні змагання з мотокросу (фото)

вересня 21 / 2020
Ужгородський міський голова Богдан Андріїв сьогодні привітав учасників Кубку України з мотокросу, який вчора і сьогодні відбувається в Ужгороді.

Організатори подякували Богдану Євстафійовичу за сприяння в облаштуванні чудового мототреку, який зробили в нашому місті.

На змаганнях проводяться заїзди у таких класах та вікових групах: 50 куб см, вік до 7 років; 65 куб, см вік 7- 11 років; 85 куб см, вік 11-14 років; мх 1, вік 18 +; мх 2, вік 14 +; клас аматор, вік 15-51 рік; клас ветерани, вік 45+. Беруть участь 75 спортсменів зі Львова, Івано-Франківська, Чернівців, Тернополя, Ужгорода, Іршави, Хуста.

Міський голова Богдан Андріїв наголосив: "Вітаю учасників змагань, тренерів, організаторів, батьків, які сьогодні привели дітей, щоб вони побачили майстерність, яку впродовж року спортсмени шліфували на тренуваннях. Приємно, що Ужгород має такий чудовий мототрек для занять цим видовищним спортом. Упродовж кількох років нам вдалося провести роботу і закріпити цю земельну ділянку за громадською організацією. У них у планах навіть у майбутньому провести Чемпіонат Європи. Знаю, все вдасться, бо на таких ентузіастах, як Василь Сентимрей, Михайло Попович, Ігор Шинкарюк, Віктор Стегура тримається цей вид спорту. Сподіваюся, зможемо і надалі допомагати, щоб підтримати мотокрос, насамперед юних спортсменів. Особливо мені приємно, що сьогодні у змаганнях беруть діти від 6 років, це майбутні чемпіони України, Європи та світу. Всім успіху, перемог, щоб обійшлося без травм. Гарних стартів та переможних фінішів!".

Василь Сентимрей представив облаштований нещодавно автоматичний полив поля, що вкрай важливо для цього виду спорту. Відзначив, що команда ужгородського мотоклубу "Елерон", яка минулого року перемогла на змаганнях, сьогодні відстоює своє досягнення.

Напутнє слово учасникам сказав також голова обласного осередку Федерації мотоспорту України, головний суддя змагань Віктор Стегура.

Кубок України з мотокросу в Ужгороді вже традиційно збирає чимало глядачів, шанувальників драйвового виду спорту.

Категорія : Спорт


Залишити Коментар