До Ужгорода на турнір з'їхались 300 фехтувальників

березня 10 / 2020
До Ужгорода на турнір з'їхались 300 фехтувальників
Майже 300 фехтувальників змагалися на закарпатському етапі Всеукраїнської дитячої ліги
У другий день на доріжки вийшли дівчата та хлопці у двох вікових групах: 2005-2008 рр.н. та 2009-2010 рр.н., повідомив ПроЗахід.

Серед юних дівчат перемогу святкувала вихованка Львівської академії фехтування Аліна Дмитрук. Срібло і дві бронзи повезуть до Києва вихованки клубу «Вершина»: другою стала Домініка Феденко, третє місце розділили Маргарита Ангарська та Марія Мальчевська. Дві сестрички Поліна та Ксенія Васильченко (із ДЮСШ №1 Ужгорода) увійшли до ТОП-8 і посіли 6 та 8 сходинки відповідно.

У цій категорії, але серед хлопців, переміг Костянтин Богач із Києва, другий також киянин Арсеній Карапиш. Бронзу поділили харків’янин Усама Абу-Одех та Олександр Стабніков із Києва. До ТОП-15 увійшов і ужгородець Марк Шаркезі (ОК «ДЮСШ»).

Львів’янка Анна Максименко (ЛАФ) обійшла усіх суперниць серед 2005-2008 рр.н. і завоювала золото турніру. Срібло у Софії Лукаш із Харкова. На третій сходинці опинилися Тетяна Вертиванова (Київ) та Валерія Білоус-Ґріджак (Львів). Шостою тут стала Анастасія Русин із Ужгорода (ДЮСШ №1), а дев’ятою Ксенія Куштан (ужгородська ОК ДЮСШ «Динамо»).

Кияни Марк Августин та Матвій Ломоносов боролися за перемогу у категорії хлопців 2005-2008 рр.н. У підсумку чемпіоном турніру став Марк, а у Матвія — срібло. Бронзові нагороди розділили ужгородець Антон Горецький (ОК ДЮСШ «Динамо») та Віктор Мельник із Хмельницького.

Усі спортсмени отримали необхідні залікові пункти, аби після завершення усіх етапів Всеукраїнської ліги якнайкраще відфехтувати у великому фіналі (який наприкінці сезону відбудеться у Києві).
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...