На Закарпатті завершився чемпіонат Національної поліції України з гирьового спорту

лютого 29 / 2020
На Закарпатті завершився чемпіонат Національної поліції України з гирьового спорту
Упродовж 27-28 лютого в Ужгородському спортивному комплексі «Юність» проходив Всеукраїнський турнір із гирьового спорту серед збірних команд обласних управлінь Національної поліції України.

До обласного центру Закарпаття з’їхалися 27 збірних команд із усіх областей України та міста Київ, які представляли тамтешні Головні управління Національної поліції України. Також серед учасників турніру були збірні команди Патрульної поліції та Поліції охорони.

Головним суддею турніру був знаний закарпатський стронгмен - суддя міжнародного класу Андрій Яремус.

Сьогодні, 28 лютого, турнір завершився. У командному заліку перемогу святкували спортсмени-поліцейські з ГУНП в Луганській області (1 місце), ГУНП в Херсонській області (2 місце) та команда ГУНП у місті Київ (3 місце).

Переможцями у вагових категоріях стали: до 63 кг. – Євген Чиж із ГУНП у м.Києві, до 68 кг.- Денис Островерхов з ГУНП у м.Києві, до 73 кг. - Ярослав Величко з ГУНП у Полтавській області, до 78 кг. – Владислав Бабенко з ГУНП у м.Києві, до 85 кг.-Євген Колесник з ГУНП у Житомирській області, до 95 кг. - Віталій Варнацький з ГУНП у Хмельницькій області, понад 95 кг. – Роман Бадло з Департаменту патрульної поліції.

Переможців турніру вітали та нагороджували кубками, грамотами та медалями - заступник начальника Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Роман Ус, начальник управління кадрового забезпечення ГУНП області Андрій Скороход, начальник відділу профпідготовки УКЗ ГУНП Василь Продан, начальник обласного управління патрульної поліції Юрій Марценишин, його заступник Валерій Найман, а також заступник голови обласної організації ФСТ «Динамо України» Михайло Пантьо.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...Залишити Коментар