У Сваляві відбувся чемпіонат Закарпаття з важкої атлетики серед юніорів (ВІДЕО)

лютого 04 / 2020
У Сваляві відбувся чемпіонат Закарпаття з важкої атлетики серед юніорів (ВІДЕО)
У Сваляві відбувся чемпіонат Закарпаття з важкої атлетики серед юніорів. Участь у змаганнях взяло понад 70 спортсменів із шести районів області. Переможці отримали можливість потрапити на чемпіонат України, який відбудеться вже у лютому.

У Свалявському технічному коледжі відбувся чемпіонат Закарпаття з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. У змаганнях взяли участь близько 70 важкоатлетів із шести районів області.

Юні спортсмени розповідають, до чемпіонату готувалися дуже сумлінно. Не пропускали жодного тренування. І додають, стараються не для перемоги, а для гідного результату.

Змагання організували з метою розвитку та популяризації важкої атлетики, підвищення рівня спортивної майстерності важкоатлетів Закарпаття, відбору кандидатів у збірну команду області для участі у відповідальних всеукраїнських змаганнях та пропаганди здорового способу життя.

Чемпіонат став своєрідною проміжною ланкою між обласною та всеукраїнською першістю. Адже переможці отримали можливість захищати честь прапора на чемпіонаті України, який відбудеться з 3 до 8 лютого у Коломиї.
Категорія : Спорт
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...