У Рахові відбувся шаховий турнір (ФОТО)

грудня 22 / 2019
У Рахові відбувся шаховий турнір (ФОТО)

Традиційний міжрайонний шаховий турнір, що вже кілька років поспіль проводиться за ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки, пройшов 21 грудня, в Рахівському районному будинку культури. Турнір проводиться серед вихованців шахових гуртків, присвячений до дня Святого Миколая.
21 грудня, 20:07
Участь у змаганні взяло 44 дітей з Рахівщини (Рахова, Великого Бичкова, Кобилецької Поляни, Богдана, Білина) та Тячівщини (Солотвина, Дубового, Тересви).

Школярі змагалися у двох вікових категоріях: до 12 років та старші 12. Ігри відбувалися за швейцарською системою у сім турів, з контролем часу по 10 хвилин кожному учаснику.

У категорії «до 12 років включно» перемогу здобули:
І місце - Галкін Микола (Тересва)
ІІ місце - Ретізник Василь (Білин)
ІІІ місце - Марущак Мирослав (Великий Бичків)

Переможці категорії «старші 12 років»:
І місце - Андрусевич Андрій (Великий Бичків)
ІІ місце - Гарний Олександр (Рахів)
ІІІ місце - Басараба Олександр (Рахів)

Юних шахістів привітав голова Рахівської РДА Віктор Медвідь. Який, разом із головним суддею змагань, керівником районної федерації з шахів Ігорем Савчуком, нагородив переможців медалями та грамотами. Також всі учасники змагань отримали подяки та солодкі подаруночки від народного депутата України Василя Петьовки.

У Рахові відбувся шаховий турнір (ФОТО)
У Рахові відбувся шаховий турнір (ФОТО)


Нагадаємо , на Тячівщині та Рахівщині успішно діють шахові гуртки, створені за ініціативи народного депутата Василя Петьовки, який постійно підтримує змагання та розвиток шахового спорту
Категорія : Спорт


Залишити Коментар