Міжнародний турнір із греко-римської боротьби відбувся в Мукачеві

листопада 18 / 2019
Міжнародний турнір із греко-римської боротьби відбувся в Мукачеві


Цими вихідними у Мукачеві пройшов 21 міжнародний турнір, присвячений першому президенту Закарпатської обласної федерації з греко-римської боротьби Михайлові Токарю. Цього разу участь у змаганнях взяли спортсмени із 10 країн світу: Білорусь, Румунія, Словаччина, Угорщина, Хорватія, Чехія, Сербія, Литва, Молдова, та майже із усіх областей України.

На урочисту частину фінальної частини змагань були запрошені: народний депутат України Василь Петьовка, президент Закарпатської обласної федерації греко-римської боротьби Ілля Токар, начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Віталій Ерфан, голова Мукачівської районної ради Іван Михайло та інші гості.

Учасники турніру розповідають, кожного року з нетерпінням очікують на це спортивне дійство. Адже захід завжди вражає високим рівнем організації, кращими суперниками та теплим прийомом.

За словами тренерів, бути присутнім на турнірі – одне задоволення. Адже тут збираються борці з високим рівнем підготовки. Учасники демонструють хорошу техніку, а сутички за участі провідних борців завжди відбуваються у цікавій безкомпромісній боротьбі.

Організатор дійства Іван Кукушкін каже, Закарпатська обласна федерація з греко-римської боротьби докладає чимало зусиль, аби цей вид спорту розвивався в нашій області на високому рівні. Й додає, на щастя, старання виправдані, адже з року в рік кращі спортсмени світу збираються у Мукачеві для участі в турнірі.

Варто додати, греко-римська боротьба – один із найпопулярніших видів спорту, а все через те, що юнаки тут навчаються дисципліні, порядку, самоконтролю та набираються мужності, сміливості та відваги. Вже наступного року спортсмени з усього світу знову з’їдуться до Мукачева, аби взяти участь у престижному міжнародному турнірі з греко-римської боротьби.

Категорія : Спорт


Залишити Коментар