Мукачівський півмарафон вдруге зібрав професійних спортсменів і аматорів (ВІДЕО)

жовтня 15 / 2019
Мукачівський півмарафон вдруге зібрав професійних спортсменів і аматорів (ВІДЕО)


Цієї неділі у Мукачеві відбувся наймасовіший біговий захід Закарпаття – «Half marathon 2019». Професійні спортсмени і аматори з усієї України і не тільки долучилися до змагань.

Вже вдруге у місті над Латорицею відбувся один з наймасовіших спортивних заходів Закарпаття – Mukachevo Half Marathon 2019, головною метою якого є популяризація здорового способу життя і спорту, а також знайомство гостей міста із туристичними родзинками краю.

Спортивна подія об’єднала бігунів різного віку – від малечі до спортсменів, яким за 60. Змагання розпочалися з бігу дітей на 100 і 400 м. Дистанції, які долали дорослі – це 10 і 21 км, маршрут проходив через центр міста та вздовж набережних. Охочі могли долучитися і до благодійного забігу FUN2RUN, який присвятили Христині Качур, щоб зібрати гроші на її лікування.

Цьогоріч випробовували свої сили у мукачівському півмарафоні як професійні бігуни, так і аматори, не тільки з цілої України, а і з-за кордону. Організатори кажуть, у чесності боротьби впевнені. Подбали вони і про безпеку учасників.

Варто додати, що подія була ще і туристичною, адже напередодні півмарафону, в суботу, була проведена так звана «піца-паті» і екскурсія містом, а вже по закінченню забігів, у неділю, учасники могли насолодитися закарпатським бограчем та пастою.

Щодо призового фонду, то цьогоріч він склав 69 000 гривень. Нагороджували не лише переможців основних забігів, а і призерів у різних вікових категоріях.

Загалом жодного учасника не обділили увагою: всі бігуни отримали пакети фінішера з приємними подарунками і іменні медалі. Команда організаторів доклала багато зусиль, щоб півмарафон пройшов і справді на високому рівні.

Категорія : Спорт
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...