У Хусті в День Незалежності змагаються стронгмени (ФОТО)

серпня 24 / 2019
У Хусті в День Незалежності змагаються стронгмени (ФОТО)


Цьогоріч за звання найсильнішого приїхали позмагатися 31 спортсмен із 9-ти країн світу. Традиційно головними суддями чемпіонату стали легенди цього виду спорту: володар титулів «Найсильніша людина України» та «Найсильніша людина світу» Василь Вірастюк, а також Маґнус Вер Маґнуссон з Ісландії, який виграв титул «Найсильніша людина світу» аж 4 рази!

“Враховуючи скільки цього року заявлено учасників, спочатку буде відбуватися кваліфікація. Спортсмени виконають по 3 вправи, а за підсумком балів визначимо десятку найсильніших, які потраплять до фіналу.

Моя місія тут – забезпечувати чесність та неупередженість змагань” – зазначив рефері Василь Вірастюк. 23 серпня організатори та учасники провели прес-конференцію та зважування стронгменів.

Відкрили програму класичною вправою «Тайєр фліп»: атлет на час виконував шестиразове кантування великого скату (тракторної шини) вагою 360 кг.

Наступна вправа «Лог-ліфт»: богатирям довелося піднімати лог-ліфт з підлоги, фіксуючи над головою.

На третій вправі “Прогулянка фермера” атлети мали пробігти 40 м. з валізами вагою 130 кг. Вправи давалися спортсменам у буквальному сенсі кров’ю і потом, адже у деяких силачів за кілька кроків до фінішу рвалися мозолі!

Дехто здавався просто на старті, а в найбільш напружені моменти спортсменів підтримувала багаточисельна публіка.

У фіналі ж на богатирів чекають ще 4 непрості силові вправи, які і визначать найкращого! А призери чемпіонату отримають грошову винагороду.

У Хусті в День Незалежності змагаються стронгмени (ФОТО)

У Хусті в День Незалежності змагаються стронгмени (ФОТО)
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...