Для юних футболістів відкрили академію на базі ФК «Минай» (ВІДЕО)

серпня 19 / 2019
Для юних футболістів відкрили  академію на базі ФК «Минай» (ВІДЕО)


Футбольну академію, створену на базі ФК «Минай», урочисто відкрили у неділю 18 серпня на стадіоні «Минай-Арена». Серед поважних гостей – зірка футболу, гравець «Дніпро-1», чемпіон світу U-20, володар срібного м’яча від ФІФА, закарпатець Сергій Булеца, який спеціально приїхав на відкриття академії та привіз з собою кубок Чемпіонів світу. Засновник комунального закладу «Академія футболу» – Ужгородська районна рада, вже призначено директора та відібрано перших вихованців, з якими займаються професійні тренери.

Аби привити здоровий спосіб життя, відвірвати дітей від комп’ютерів та гаджетів, відкрити і розвивати спортивний талант, а потім пишатися досягненнями футболістів світового рівня, на базі ФК «Минай» створили футбольну академію. На урочисте відкриття закладу спеціально приїхав Сергій Булеца – закарпатська зірка футболу, гравець «Дніпро-1», чемпіон світу U-20, володар срібного м’яча від ФІФА. І не з пустими руками – привіз з собою кубок Чемпіонів світу.

Для юних футболістів це справжня подія та мотивація до успіху. Дітлахи отримали автограф кумира та фото на згадку.

Рішення про створення комунального закладу «Академія футболу» було прийнято Ужгородською районною радою ще 31 травня 2019 року. Вже призначено директора та відібрано перших 12 вихованців, з якими займаються два професійні тренери.

Попереду багато роботи: набір штату, майбутніх спортсменів та відточення майстерності на тренуваннях. А у перспективі – створення інтернату для дітей, які будуть тренуватися і проживати в одному місці.

Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...