Міжгірський стронґмен Тарас Тимар готується до Чемпіонату світу

липня 16 / 2019
Майстер спорту України дякує Василю Щуру за підтримку та публічно підтримує кандидата.

Міжгірський стронґмен Тарас Тимар готується до Чемпіонату світу

- Тарасе, з раннього дитинства Ви вподобали заняття спортом, яким не припиняєте займатись і досі. З чого все почалось? Хто привив любов до важкої атлетики?
- З дитинства я займався вдома, а особливо вподобав спорт під час навчання в Івано-Франківську. Звісно, на початку спорт давався важко, та у мене була ціль, до якої я невпинно йшов. Загалом я провів 10 років у збірній України, і дуже цим пишаюсь.
- Наразі жителям міст обласного підпорядкування, не говорячи уже про обласний центр, значно легше втілити свої наміри в реальність. А от вам, як уродженцю Вучкового, що на Міжгірщині, та іншим спортсменам гірських районів значно складніше будувати свою кар’єру. Розкажіть нам власну формулу успіху. Які досягнення у спортивному аспекті вважаєте найбільш вагомими?
- Це безперечно безмежне терпіння та наполегливість. Ніщо не приходить відразу. Великий успіх вимагає і значних зусиль. Я був до цього готовим. Щодо досягнень я повторю – безперечно, це роки у національній збірній.
- Ви стронґмен та майстер спорту України з важкої атлетики, і хоч це не найзатратніший вид спорту, усе ж самотужки готуватись до змагань, виїжджати на них, у матеріальному аспекті доволі накладно. Хто Вас підтримував?
- Звісно батьки й тодішній селищний голова Міжгір’я Василь Щур. Невдовзі відбудеться чемпіонат світу зі стронґмену у категорії до 110 кг. Василь Михайлович зробив вагомий вклад у мою підготовки. Я й не пригадую, аби він колись і комусь відмовляв, особливо спортсменам.
- Наразі, якщо не помиляюсь, Ви і далі продовжуєте займатись спортом. Зокрема, передаєте досвід іншим. Важка атлетика на все життя?
- Так, я працюю тренером і отримую від цього велике задоволення. Безперечно, спорт та здоровий спосіб життя для мене невід’ємні складові. Тому одним з пріоритетів для мене є популяризація важкої атлетики та й спорту загалом.
- Яку мрію, пов’язану саме з спортом, Ви ще не здійснили?
- Зараз я дуже сконцентрований на підготовці до чемпіонату світу. Тож моя мрія ввійти в трійку призерів, а там вже і зайняти перше місце.
- Яким бачите розвиток важкої атлетики сьогодні у Міжгірському районі та й Закарпатській області загалом? І що на Вашу думку потрібно зробити аби закарпатці були першими з-поміж українців, а відтак українці першими у світі?
- А щодо розвитку спорту в Україні, одним із найбільш проблемних питань вважаю недофінансування. Свого часу, мене забезпечували коштами лишень на проїзд та харчування.
- Спорт і політика невід’ємні. У фейсбуці я побачила рамку на Вашому фотопрофілі , що закликає підтримати «свого». Розкажіть про свої політичні вподобання?
- Спорт з політикою взаємопов’язаний чи не найбільше,адже ця сфера вимагає найбільшої уваги і підтримки серед політиків, якщо ми хочемо виховати здорову націю, відому своїми здобутками у світі. Я вважаю, ми маємо величезний потенціал. Дуже вдячний Василю Щуру, адже саме він свого часу допоміг мені і продовжує допомагати дотепер. Він, як ніхто інший з кандидатів у 70-му виборчому окрузі, вартує стати народним депутатом. І лише він дбатиме про наші з Вами проблеми, а не захищатиме свої інтереси.

Міжгірський стронґмен Тарас Тимар готується до Чемпіонату світу

Міжгірський стронґмен Тарас Тимар готується до Чемпіонату світу

Міжгірський стронґмен Тарас Тимар готується до Чемпіонату світу


Олександра Корпош,
журналіст
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...Залишити Коментар