У Тересві пройшли футбольні змагання серед юнаків(фото)

липня 15 / 2019
У Тересві пройшли  футбольні змагання серед юнаків(фото)

У неділю, 14 липня, у Тересві пройшов футбольний турнір «Кубок Тересви» серед дітей 2006-2009 років народження. Це спортивне свято проводиться у селищі кілька років поспіль за сприяння народного депутата України Василя Петьовки і вже стало традиційними.
Участь у турнірі взяли футбольні команди з Вільхівців, Тернова, Тересви, Бедевлі та Тячева, які змагались у двох вікових категоріях: 2006-2007 р.н та 2008-2009 р.н.
Відкрив турнір помічник народного депутата України Василя Петьовки – Степан Тулайдан. Він побажав учасникам змагань успішних матчів та перемоги, а вболівальникам – насолодитись видовищною грою.
Відтак стартували футбольні баталії. У результаті серії ігор визначились переможці. У молодшій віковій групі не було рівних команді Тячівської ДЮСШ, яка посіла перше місце. На другій та третій сходинках п’єдесталу футбольна команда «Тересва1» та СК «Тячів».
У старшій групі першість вибороли футболісти з Бедевлі, друге місце – за командою Тячівської ДЮСШ, а третє місце посіли спортсмени з Тересви.
Відзначили судді й кращих гравців турніру: кращий воротар – Василь Семянівський (ФК «Тересва», 2008 р.н), кращий захисник – Андрій Сойма (Тячівська ДЮСШ, 2007 р.н), кращий півзахисник – Богдан Кузьма (СК «Тячів» 2008 р.н), кращий нападник – Мирослав Немеш (ФК «Бедевля», 2007 р.н.), кращий гравець – Володимир Криваник (ФК «Вільхівці», 2007 р.н.).
Наприкінці свята Степан Тулайдан від імені народного депутата Василя Петьовки привітав призерів та всіх учасників турніру.

У Тересві пройшли  футбольні змагання серед юнаків(фото)

У Тересві пройшли  футбольні змагання серед юнаків(фото)

У Тересві пройшли  футбольні змагання серед юнаків(фото)

Категорія : Спорт
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...