Поліція Закарпаття провела змагання з легкоатлетичного кросу

червня 06 / 2019
Поліцейські краю визначили кращих серед особового складу територіальних відділів та відділень поліції, спеціальних підрозділів ГУНП в області, а також Управління патрульної поліції в Закарпатській області з легкоатлетичного бігу. Переможців нагороджено кубками, медалями та грамотами.Сьогодні, 5 червня, в м.Мукачеві на базі Дитячо-юнацької спортивної школи відбулись змагання з легкоатлетичного кросу. Участь в них взяли представники 20 команд, які стартували на дистанції в 1000 м для чоловіків і жінок та 3000 м для чоловіків.

За результатами змагань в командній першості 3 місце посіла команда Управління патрульної поліції, 2 місце - Управління КОРД, 1 місце - Рота поліції особливого призначення (РПОП).

За результатами змагань в особистій першості серед чоловіків та жінок на дистанції 1000 метрів почесне третє місце здобули Міцулич Мирослава (Ужгородський відділ поліції), Вороняк Василь (РПОП), друге місце - Колибаба Людмила (Управління БНОН), Нергеш Ростислав (Управління патрульної поліції), перемогу здобули – Шелеснак Мар’яна (Управління патрульної поліції) та Шекета Анатолій (Міжгірське відділення поліції).

На дистанції 3 км найкращими з бігу став Яблонський Олександр (ГУНП), який посів третє місце, Фелікс Юлій (Управління КОРД) – друге місце та перемогу здобув Гладков Антон (РПОП).

Після змагань переможці та призери нагороджені кубками, медалями, дипломами та грамотами, які вручив заступник начальника ГУНП в Закарпатській області Ярослав Лебович. Полковник поліції привітав усіх учасників та побажав спортсменам не зупинятися на досягнутому, здобувати перемогу, високі винагороди та приносити славу поліції області за її межами.
Поліція Закарпаття провела змагання з легкоатлетичного кросу
Поліція Закарпаття провела змагання з легкоатлетичного кросу
Поліція Закарпаття провела змагання з легкоатлетичного кросу

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...