Юні спортсмени з Мукачівського району вибороли призові місця на чемпіонаті Закарпатської області

грудня 27 / 2018
Юні спортсмени з Мукачівського району вибороли призові місця на чемпіонаті Закарпатської області
Юні спортсмени з Мукачівського району вибороли призові місця на чемпіонаті Закарпатської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2005-2007 років народження, який нещодавно відбувся в місті Виноградів. У змаганнях прийняли участь збірні команди районів та міст області. Мукачівщину на чемпіонаті гідно представили 10 учасниць, тренер - Йовбак Іван Іванович – викладач Верхньовизницької ЗОШ І-ІІІ ст., які вибороли численні призові місця.

Чотириразова чемпіонка області з вільної боротьби Балко Андріана, 2005 року народження, і зараз завоювала перше місце. Поруч з нею медаль за перше місце отримала Костик Катерина, 2006 року народження. Срібну нагороду вибороли Дзямко Діана та Ісак Анастасія, 2005 року народження, посівши друге місце в області. Бронзу отримала Станкович Анастасія, 2006 року народження, – опинившись на третьому місці.

Учасниць змагань, які поповнили скарбницю здобутків Мукачівського району призовими медалями привітали перший заступник голови Мукачівської районної державної адміністрації Андрій Данканич, директор Мукачівської районної дитячо-юнацької спортивної школи ФСТ «Колос», віце-президент федерації з греко-римської боротьби Іван Кукушкін та начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Корж.

«Приємно відзначити, що молоде покоління Мукачівщини підкорює спортивні вершини та є прикладом для наслідування, взірцем наполегливості, цілеспрямованості та орієнтованості на високі спортивні результати» - зауважив Андрій Андрійович.

Подякував Андрій Данканич тренеру – Івану Йовбаку, зауваживши, що на його плечах лежить нелегке завдання – навчити молодь досягати поставлених цілей не лише у спорті, а й у житті та подарував юним переможцям цінні подарунки.
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...