Турнір з боксу серед ромських дітей пройшов у Мукачеві (ВІДЕО)

листопада 28 / 2018
Турнір з боксу серед ромських дітей пройшов у Мукачеві (ВІДЕО)


У Мукачеві пройшов вже третій традиційний турнір, присвяченій третій річниці бокс-клубу товариства «Ром – спорт».

Карло Горват, який у цей день отримав чимало нагород за свої досягнення у розвитку ромської громади, каже, що бачив необхідність забрати дітей з вулиці. Та окрім спорту, каже Карло Горват, діти розвиваються і в інших напрямках. Зокрема співають та танцюють. Свої таланти змогли проявити перед початком змагань.

Самі змагання проходили у різних вікових категоріях. Участь у них взяли 11 клубів, з міст Мукачево, Ужгород, Свалява, Хуст, Львів, Тернопіль і Чернівці. Щодо правил, то самі молоді спортсмени боролися три раунди по хвилині, а от юніори – ті самі три раунди, але вже по дві хвилини.

Маленький Габріел радіє своїй перемозі, золото в хлопця вперше, хоча і має вдома вже чотири медалі. У своїх силах цього дня юний спортсмен був упевнений. Попри поразку, оптимістично налаштований і опонент Габріела на ринзі.

Неважаючи на результати боїв, для кожного спортсмена – це хороший досвід. А от організатори та ініціатори змагань сподіваються, що з кожним роком цей турнір буде ставати все більш популярним.

Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...