На Закарпатті відбулась спартакіада лісівників

вересня 10 / 2018
На Закарпатті відбулась спартакіада лісівників
8 вересня, на Рахівщині лісівники вийшли з лісу, щоб випробувати себе на міць, витривалість, запалити спортивний азарт і зміцнити дружбу.
У Великому Бичкові відбулась спартакіада працівників лісового господарства, присвячена до Дня працівника лісового господарства. В ній взяли участь 12 команд лісівників з Великобичківського лісомисливсгоспу. Цей захід організували й провели Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства та лісівники ДП «В.Бичківське ЛМГ».

Необхідно відзначити, що пропаганда здорового способу життя та заняття спортом є важливими напрямками лісових господарників, які тренуються щоденно, хтось бігає, хтось займається фізичними вправами, а хтось від самого рання робить обхід лісових масивів задля їх убезпечення від недобросовісних гостей. Спартакіада ще раз продемонструвала, що лісівники - це згуртована команда не тільки в роботі, але і в спорті та командному дусі.

За словами учасників спартакіади, проведення таких заходів сприяє зміцненню корпоративного духу, здорової конкуренції та долучає до регулярних занять спортом. Проведення спортивних змагань стає елементом соціальної політики Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, яка створює умови для лісівників, спрямовані на популяризацію здорового способу життя, повідомила Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...Залишити Коментар