На Закарпатті відбудуться гірські автоперегони

липня 31 / 2018
На Закарпатті відбудуться гірські автоперегони

На Закарпатті пройде чемпіонат з гірських перегонів «Бескид 2018».
4 та 5 серпня на території сіл Вільшинки та Лумшори, що на Перечинщині, відбудуться V та VІ етапи Чемпіонату України з гірських перегонів "Бескид 2018" ("IX BESKID"). Участь у змаганнях візьмуть 19 гонщиків, зокрема, із Ужгорода, Львова, Києва.

У суботу, 4 серпня учасники вийдуть на старт ділянки "Вільшинки" (довжина 2,7 кілометри), наступного дня - на старт ділянки "Лумшори" (3,1 кілометри). Протягом двох днів вони здійснюватимуть вільні, кваліфікаційні та залікові заїзди. До заліку результату перегонів ідуть по два з трьох кращих фінальних заїздів кожного з учасників. Ввечері неділі, 5 серпня, у селі Турички Перечинського району відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців і призерів п'ятого та шостого етапів Чемпіонату.

Особливістю цьогорічних перегонів, організатором яких виступив Галицький Автомобільний Клуб за підтримки Закарпатської ОДА, є те, що гонщики піднімуться на найвищу точку змагань року (236 метрів) і тестуватимуть абсолютно нові траси з асфальтовим покриттям.

З повним списком учасників можна ознайомитися за посиланням.

Траса "Вільшинки"
Місце: с..Вільшинки, Закарпатська область;
Довжина траси 2,7 км,
Перепад висот – 236 м ;
Покриття - асфальт.
Кількість правих поворотів: 8
Кількість лівих повортів: 11

Траса "Лумшори"
Місце: с.Лумшори, Закарпатська область;
Довжина траси – 3,0 км,
Перепад висот – 128 м;
Покриття – асфальт .
Кількість правих поворотів: 13
Кількість лівих повортів: 11

Суть гірських перегонів полягає у швидкісному підйомі. Перед стартом відбудеться
ознайомлення з трасою та кваліфікаційні заїзди. До заліку результату перегонів ідуть по два з трьох кращих фінальних заїздів кожного з учасників
Категорія : Спорт


загрузка...