Мукачево може стати епіцентром подій в Україні

липня 20 / 2018
Мукачево може стати епіцентром подій в Україні
Реагуючи на публікації в соціальних мережах щодо намірів приїзду в область колишнього міністра МЗС часів Януковича Леоніда Кожара, для презентації нового передвиборчого проекту під назвою ППСУ (Політична Партія соціалісти України), новий керівник обласного осередку ППСУ Олексій Фазекош у коментарі регіональним ЗМІ підтвердив та закликав тих хто готує провокації не перешкоджати законним правам громадян: «Цієї суботи, 21 липня, у мукачівському готелі Фердинанд відбудеться конференція членів обласного осередку політичної партії Соціалісти, лідером якого є голова ради Закарпаття Олексій Фазекош». Також, підтверджено участь у конференції лідера Соціалістичної партії Леоніда Кожари.
Здається саме участь у заході одіозного Л.Кожари, який доволі часто висловлював свою проросійську позицію та засуджував учасників революції гідності, стала камнем спотикання та тим фактором, що може розпалити полум’я в мирному Мукачеві. У ЗМІ наявно безліч доказів того, що Росія використовує ліві рухи як в Європі так і в Україні для лобіювання власних інтересів. Серед інших були і ті що вказували на приховану співпрацю російськи сил з ППСУ, очолюваної Л.Кожарою.

Як не дивно, саме організація Л.Кожарою, конференції під приводом скрутного становища нацменшин на Закарпатті використовувались російськимим ЗМІ для шаблонного поширення доводів автономізму в регіоні. Як написали проросійські ЗМІ, саме це “масовий захід” 25 вересня 2016 рок, на якому реально було кілька русинів і по одному учаснику від угорської та румунської меншин, показав прагнення Закарпатців до автономізму, й поставили як доказ фейкових новин про «вимоги закарпатців до уряду про надання автономії». Тоді запустити у краї хвилю невдоволення ніби то скрутним становищем нацменшин не вийшло.

Про підступність минулорічих вояжів Л.Кожари до регіону, напередодні вже згаданого «великого форуму» нацменшин голова Закарпатської ОДА попередив СБУ акцентувавши на потенційній загрозі провокацій з боку цього екс-чиновника. Можливо саме для залагодження всіх «непорозумінь», нещодавно О.Фозекош провів зустріч з губернатором якого визнав чи не найбільшим захисником адвокатури Закарпаття.

Та бачим чи то патріотично налаштована громадськість чи то політичні опоненти на місцях, не вірять переконанням про безпечність запланованої конференції «Соціалістів» в Мукачеві. З кожним днем все більше негативу на цю подію можна знайти на регіональних сторінках. Зранку в групі «Мукачево» з’явилась публікація в якій «Соціалістів» пов’язують з керівництвом до Партії регіонів. А самого О.Фазекоша звинувачено у використанні «підробці адвокатського освідчення»: «Щодо нашого краю, то тут новий політичний проект активно «розкручує» вірний сподвижник ідей Віктора Медведчука і його партії СДПУ(о) – Олексій Фазекош. Особливої публічності політик здобув завдяки своїй яскравій діяльності в адвокатурі та боротьбі за посаду Голови Ради адвокатів Закарпатської області. Все б нічого, проте власне приналежність пана Олексія до адвокатури викликає багато сумнівів, а наявність в нього свідоцтва про зайняття адвокатською діяльністю, неодноразово заперечувалась його ж колегами. Зокрема в запиті «Про нелегітимну адвокатську діяльність Фазекоша О.А. (Голови Ради адвокатів Закарпаття) та сприяння йому у цьому Немеша П.Ф. (Голови КДКА Закарпаття) до Голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Загарія Валентина Миколайовичу колишній голова кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Закарпатської області Віктор Бедь прямо вказує, що після ознайомлення з офіційними даними в Єдиному реєстрі адвокатів України щодо гр. Фазекош О.А., в якому зазначено, що, нібито, згідно рішення КДКА Закарпатської області № 190/93 від 21.12.2006 року, йому надано Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю, виявлено відсутність вказаних даних, а відповідно і їх неправдивість» – зазначено в дописі.

Можливо саме регіональна боротьба за вплив на адвокатські структури є основою протистоянь навколо започаткованої конференції, однак реакція громадськості щодо цієї події вказує саме заполітизованість протистояння та протест фактам відродження в області проросійських проектів:

«Сергій Прокоп – ФАЗЕКОШ – се людина СБУ. Він проводить сепарський зїзд шоб вичислити всіх сепарів. На вході будуть камери і всі пришедші попадуть на карандаш…»

«Микола Сюгай – ТО що він з кантори не дуже віриться, але це непристий чоловік. Чуствується вибори будуть гарячі….До влади рвуться колишні РИГИ… по рекламі в тєліку це добре видно. Цікаво лише для цього реанімовують соціалістів. З соціалістом Ківою цирк на дроті, а тат ще Кожара прорросійський підтягується» йдеться в коментарах.

Ото ж як бачим передвиборча осінь буле гарячою не дивлячись на всі примхи погоди.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...