37 доріг ремонтуватимуть на Хустщині

липня 17 / 2018
37 доріг ремонтуватимуть на Хустщині


Стан дорожнього полотна у краї навряд можна назвати задовільним, однак покращення вже подекуди є, що відрадно. Завдяки утвореному дорожньому фонду й відбулися такі зміни.

Загалом по Закарпаттю треба виготовити понад 200 проектів на реконструкцію та капітальний ремонт доріг, після чого розпочнуться й роботи. Відтак дороги області значно покращать свій стан.

Цього року за рахунок утвореного дорожнього фонду у Хустський район надійшло у десятки разів більше коштів на оновлення дорожнього полотна автошляхів, аніж раніше. Відтак тут необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію на 37 доріг і стільки ж тендерів оголосити. Над цим наразі працюють, аби потім приступити вже безпосередньо до самих ремонтних робіт, каже голова Хустської РДА Назарій Павлій.

З районного бюджету на дороги цього року виділено 1, 5 млн. грн. Ці закумульовані спільно з сільськими радами кошти витратили на виготовлення проектно-кошторисних документацій. З дорожнього ж фонду у Хустський район загалом надійшло більше 20 млн. грн. Ці кошти спрямовані на ремонт обласних доріг – доріг місцевого значення.

Щодо автомобільної дороги Хуст – Липча – Довге – Свалява, то на сьогоднішній день тут є не тільки проект на ремонт, а й проведені всі тендерні процедури та є їх переможець. Загальна кошторисна вартість капремонту – 88 млн. грн. Наразі введено в практику концепцію капремонтів, її і стараються за можливості зберігати.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар