Дороги Мукачівського району - жахливі. Попри обіцянки, жодних ремонтних робіт не проводять (відео)

липня 16 / 2018
Дороги Мукачівського району - жахливі. Попри обіцянки, жодних ремонтних робіт не проводять (відео)

Дороги Мукачівського району далеко у не найкращому стані. У 2017 році їх капітального ремонту доріг майже не проводили. Минув рік – ситуація не змінилась . На початку 2018-го говорили про перспективи, однак минув сьомий місяць уже нового року – дороги у Мукачівському районі не зроблені, тендери не проведені, жителі – обурені. На фоні того, як активно ремонтують дороги у інших районах області, Мукачівський - пасе задніх. Шляхи до туристично-рекреаційних зон району в такому стані, що просто відлякують туристів. Хто хоч один раз наважиться туди заїхати – навряд чи це захоче зробити ще раз. З власних джерел журналістам стало відомо, що вкрай не задоволений станом доріг та відсутністю проведення тендерів, робіт з ремонту доріг Мукачівського району і голова обласної адміністрації Геннадій Москаль, який вже неодноразово вказував чиновникам району на цю проблему та їх бездіяльність в цьому напрямку.
Вже 17 липня відбудеться сесія Мукачівської районної ради – про що є офіційне розпорядження на сайті районної ради. Основні питання, які розглядатимуть: «Про звіт голови Мукачівської районної державної адміністрації Гайдай С.В. щодо критичної ситуації із ремонтом доріг у Мукачівському районі» та «Про внесення змін до Програми будівництва, капітального, поточного ремонту, реконструкції та утримання доріг Мукачівського району на 2017-2021 роки»
Жителі Мукачівського району сподіваються на свідомість та відповідальність депутатів, а також зобов’язані знати, як і за що вони проголосують. Нагадаємо: виборці делегували своїх депутатів районної ради - відстоювати їхні інтереси, та вирішувати проблеми району. Тема доріг для Мукачівщини - першочергова. То ж очевидно, і доведеться жителям потім питати у своїх обраних депутатів, чому вони ігнорують засідання, або ж не голосують за важливі рішення .
Для жителів району нагадуємо склад депутатського корпусу:
"Єдиний Центр" у Мукачівській районній раді представляють 18 депутатів: Людвіг Біров , Віктор Граб, Володимир Петьовка, Василь Бігунець, Василь Плеша, Сергій Шкоба, Іван Михайло, Ольга Маринець, Іван Деркач, Іван Мучичка, Іван Геревич , Євген Чекан, Іван Хохол, Володимир Фехтел, Світлана Гузинець, Валерій Малешка, Володимир Іванчов, Марія Микуланинець. Партію «Відродження» у Мукачівській райраді представляють 8 депутатів: Михайло Антоник , Артур Пашкуляк , Юрій Меденці, Ігор Сідор, Юрій Пайда, Андрій Горват, Василь Пашкуляк, Іван Медвідь. Від «Блоку Петра Порошенка» у районній раді 6 депутатів: Сергій Гайдай, Михайло Петришинець, Василь Данканич, Василь Ліба, Наталія Король, Олександр Богів. Партія угорців «КМКС» – 4 депутати: Еріка Лесечко, Єва Бімба, Людвик Бакош та Маргарита Товт. «Батьківщину» представляють троє депутатів: Андрій Данканич, Павло Дешко та Василь Симодейко.
Тож жителі району сподіваються на свідомість своїх обранців, поки інші борються та ремонтують дороги в основному у мережі фейсбук

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар