Поліція Закарпаття долучилася до всеукраїнської акції «Намалюй життя»

червня 26 / 2018
Поліція Закарпаття долучилася до всеукраїнської акції «Намалюй життя»
З нагоди відзначення міжнародного дня боротьби з наркотиками в Ужгороді відбувся профілактичний захід «Намалюй життя», під час якого працівники поліції роздавали дітям та підліткам поліграфічну продукцію антинаркотичного змісту, в якій висвітлено пагубний вплив наркотиків на організм людини.

Сьогодні, 26 червня, світова спільнота відзначає Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їхнім незаконим обігом. До відповідних акцій долучилися і закарпатські правоохоронці. Зокрема, працівники обласного управління з протидії наркозлочинності ініціювали проведення профілактичної акції «Намалюй життя» в Ужгороді.

Основна мета акції полягає у виявленні та замальовуванні реклами наркотиків на парканах та фасадах будівель в Ужгороді та на Закарпатті.

Крім того, під час акції поліцейські вийшли на площу Театральну, де розповідали присутнім, в першу чергу молоді, про шкоду, яку завдають наркотики, про сумні наслідки їхнього вживання.

За інформацією начальника управління з протидії наркозлочинності ГУНП в Закарпатській області капітана поліції Романа Тягура, нині на обліку в поліції краю перебувають 1152 особи, що або самі регулярно вживають наркотики, або займаються їхнім вирощуванням, збутом. Серед них і майже сім десятків осіб, яких поліція викрила як утримувачів наркопритонів.

На жаль, кількість закарпатців, які мають справу з наркотиками, щоденно збільшується. Особливо турбує той факт, що 70% наркоманів – це молодь віком до 25 років. До слова, показник жіночої наркоманії в Україні в процентному співвідношенні є найвищим у Європі, що негативно впливає на демографічну ситуацію в нашій державі.

Як зауважив Роман Тягур, у мережі Інтернет нині можна вільно знайти інформацію та пропозиції щодо вживання наркотиків, детальні поради про спосіб приготування різних видів наркотичних і психотропних речовин та очікуваний ефект від їхнього вживання. Інформацію про збут наркотиків через мережу Інтернет поліцейські завдяки допомозі небайдужих громадян виявляли і в Ужгороді. Це були написи на будівлях та огорожах з посиланням на сайти, де можна придбати наркотики. Працівники поліції та молодь з активною громадською позицією знищує таку інформацію, аби вона не завдала шкоди людям.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...