Довгожителька з Тячівщини відзначає 101-й день народження (фото)

червня 19 / 2018
Довгожителька з Тячівщини відзначає 101-й день народження (фото)

День народження завжди свято, проте коли відзначаєш 101-й ювілей - він стає особливим. Цими днями вітання з такої приємної нагоди приймала жителька села Глибокий Потік, що на Тячівщині.
Олена Тодорівна Алб народилася в 1917 році. В Глибокий Потік пані Олена прийшла за невістку, і прожила тут практично все життя. Каже, що у 101-й рік найважче: ще хотіла працювати, але не має на це сил. Проте, каже її син, вік аж ніяк не заважає бабусі керувати процесом обробки землі та догляду за худобою.
Хоча проживає жінка з сином Юрієм, та родина з нагоди 101-го дня народження зібралася вся. Олена Тодорівна мала 6 дітей. Наразі її вже тішать чимало внуків та правнуків. Лівія - наймолодша внучка пані Олени. Каже, що проживає в Солотвині, а тому бачиться з іменинницею не так часто. Проте за нагоди до бабусі навідується з радістю.
Завітав на свято і Глибокопотіцький сільський голова Василь Буга. Говорить, що довгожителів у їхньому населеному пункті чимало. І вже традиційно до привітань довгожительки долучився народний депутат України Василь Петьовка. Зокрема, помічник народного депутата Михайло Штефко, від імені Василя Петьовки, урочисто вручив ювілярці квіти і вітальну листівку з побажаннями міцного здоров’я і довгих років життя. Окрім теплих слів та квітів Олена Теодорівна отримала і цінний подарунок - телевізор.
Пані Олена вірить, що завжди її підтримувала чудодійна сила молитви, радіє своєму святу та подарункам, і вдячна за увагу та усім бажає прожити таке ж довге життя,.
Довгожителька з Тячівщини відзначає 101-й день народження (фото)

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...