До дня працівника водного господарства на Тячівщині в школі провели відкритий урок

червня 06 / 2018
До дня працівника водного господарства на Тячівщині в школі провели відкритий урок

Ось уже 15 років, День працівника водного господарства відзначається в першу неділю червня.
Саме на передодні цього свята Тячівське МУВГ провили заходи, а саме 24 травня, проведено відкритий урок та урочисті збори колективу.
В цьому році до дня водника, в Тересвянській ЗОШ І-ІІІст., провели відкритий урок, на тему «Водне господарство незамінна галузь в Україні»
Водне господарство тісно пов’язане з усіма галузями народного господарства і впливає на розвиток і розміщення продуктивних сил. Воно має вирішальне значення в забезпеченні необхідних соціальних і побутових умов життя населення.
Водні ресурси України у сучасних умовах — один з головних лімітуючих факторів розвитку і розміщення продуктивних сил. Вони також у повній мірі визначають рівень життя і здоров’я населення. У цілому небезпечна екологічна ситуація, що склалася вЗакарпатській області так і в цілій Україні, особливо у галузі водного господарства, пов’язана з недоліками господарського планування, екстенсивним веденням господарства залишковим принципом виділення коштів на водоохоронні (і загалом на природоохоронні) цілі, недостатнім рівнем фінансування наукових досліджень у галузі водокористування, безконтрольним і без урахування місцевих умов розвитком енергетики, хімічної та металургійної промисловості.
Для підтримання природно-екологічної рівноваги в навколишньому природному середовищі і забезпечення сталого розвитку держави необхідне удосконалення управління використанням, охороною і відновленням водних ресурсів та беззастережне виконання екологічних вимог.
А потрібно починати з самого простого, з себе, економити воду, не використовувати її без потреби, не засмічувати наші річки, потічки, струмки. Наша область славиться прекрасною природою, горами, лісами, а ось річки наші сильно засмічені, особливо береги. Саме до річки, чи потічка зносять сміття та весь непотріб, чомусь люди думають що річка це і є смітник, а потім хочуть аби вода чиста була.
Учням сподобалась дана тема, і вони пообіцяли, що завжди воду берегтимуть.


Тячівське МУВГ
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...