Чим насправді небезпечний грибок ніг

травня 27 / 2018
   Чим насправді небезпечний грибок ніг

Дуже багато людей стикаються з таким захворюванням, як грибок стопи і нігтів ніг. Щоб боротьба з таким захворюванням була ефективною, потрібно спочатку визначити яка саме інфекція вразила ваші ноги. Інакше таке захворювання називається мікозом. Це захворювання вражає шкіру, а також нігті, збудниками захворювання, як правило, виступають грибки. Спочатку виникає грибок нігтів, а потім він починає поширюватися і на всю стопу.

Як правило, причини можуть бути самими різними. Але найчастіше піддаються люди, у яких дуже слабкий імунітет. А також люди, у яких помічені були проблеми з судинами кінцівок. Якщо ви носите неправильне або не якісне взуття, то, швидше за все ви потрапляєте в групу ризику, коли грибок може вражати набагато швидше. Грибок може передаватися, найчастіше це відбувається в громадських місцях, наприклад в лазні або ж у басейні. Тому не варто взувати чуже взуття, наприклад, в салонах краси, для цього повинно видаватися одноразове взуття або бахіли. Але в групу ризику потрапляють не лише такі люди, туди ж можна віднести і військових, які довгий час носять тісне і тепле взуття.

грибок нігЩоб уникнути вірогідності захворювання грибком, потрібно враховувати деякі чинники і намагатися обходити їх стороною. Не варто купувати і носити тривалий час взуття, яке має неякісний матеріал. Якщо у вас занадто потіють ноги, то потрібно уникнути, щоб вони знаходилися постійно у вологому середовищі, важливо, щоб кров постійно поступала до ніг, для цього потрібно стежити, щоб паралельно не було таких захворювань, як варикозне розширення вен і цукрового діабету. Обов'язково потрібно уникати травм стоп, але можуть бути чинники, яких уникнути просто неможливо, наприклад, літній вік.

Визначити, що у вас саме таке захворювання абсолютно не складно. Як правило, поразка стопи спостерігатиметься між пальцями, при цьому людина спочатку не відчуватиме ніяких неприємних почуттів. При цьому шкіра обов'язково лущитиметься, можуть з'являтися тріщини, шкіра може помітно товщати, з'явитися свербіж і почервоніння.

Грибок, може викликати алергію. У такому разі, окрім перелічених вище ознак, можуть з'являтися ще і пухирі. Нігті спочатку жовтіють, а потім починають руйнуватися. У будь-якому разі, грибок потрібно лікувати, тому правильніше буде звернутися по допомогу до фахівця, щоб він призначив правильне медикаментозне лікування.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар