Приходить весна, і разом з нею в повітрі з'являється аромат квітів. Для деяких закарпатців - сущий кошмар (ВІДЕО)

квітня 26 / 2018
Приходить весна, і разом з нею в повітрі з'являється аромат квітів. Для деяких закарпатців - сущий кошмар (ВІДЕО)


Із року в рік разом із весною приходить і алергія. Постійний нежить, сльозіння очей, головний біль, слабкість…
І це не запущена застуда без температури, а сезонна алергія або науковим терміном – поліноз. Загострюється він у період масового цвітіння.
Насправді, імунна система бачить алергени, як ворога вашого тіла, тому вона продукує антитіла, щоб нападати на них. Це призводить до збільшення рівня гістаміну в крові і, отже, перших симптомів алергії, таких як нежить, почервоніння під очима, чхання. Важливо з'ясувати, на що саме у вас алергічна реакція. Найбільш поширеними причинами є дерева, такі як бук, в'яз, ялівець, шовковиця, дуб, тополя

Очищення синусів

Якщо у вас є сумніви, що ваше тіло піддалося впливу весняної алергії, почніть регулярно чистити свої пазухи за допомогою фізіологічного розчину. Ви можете купити спрей в аптеці або приготувати собі теплу воду з дрібкою солі. Відкриття синусів зменшує нежить і почервоніння очей.

Ароматерапія

Якщо ви страждаєте від весняної алергії, подумайте про полегшення симптомів з ароматерапією. У дифузор покласти 2 краплі ефірного масла м'яти перцевої, лаванди і лимона. Ви можете змішувати ефірні масла в маленькій скляній пляшці (наприклад, з краплями для носа) і носити її з собою, щоб дихати ароматами кожен раз, коли ви відчуваєте велике роздратування, викликане алергією.

Чай замість кави

Щоб полегшити симптоми весняної алергії, вам потрібні антигістамінні препарати. Замість другого кави випийте одну велику чашку чаю з ромашки або зеленого чаю, другий також допоможе поліпшити обмін речовин. Антигістамінні чаї містять речовини, які перешкоджають перетворенню ферменту в гістамін.

Антигістамінна дієта

Через алергію навесні вам може знадобитися трохи змінити своє меню. Увімкніть продукти, які відомі своїми антиалергічними діями. Ви також можете знайти продукти, які включають флавоноїди кверцетин, оскільки він, як відомо, пригнічує рівень гістаміну в організмі. До них відносяться цибуля, яблука, цитрусові.

Домашній догляд

Оскільки сезон весняної алергії триває кілька місяців, вам потрібно піклуватися про себе вдома. Робіть вологе прибирання 2 рази на тиждень і приберіть з дому алергени.

Якщо у вас сильна алергія краще звернутися до лікаря.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар