Понад п’ятдесят тисяч закарпатців взяли участь у загальнообласній толоці

квітня 20 / 2018
Понад п’ятдесят тисяч закарпатців взяли участь у загальнообласній толоці
У загальнообласній толоці, яка відбулася на Закарпатті в рамках щорічної загальнодержавної акції «За чисте довкілля» минулої суботи взяли участь понад п’ятдесят тисяч закарпатців. Підсумки Дня благоустрою населених пунктів підбили в департаменті інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства Закарпатської ОДА.

До участі у толоці долучилось майже чотири сотні працівників департаментів та управлінь обласної державної адміністрації, понад півтисячі представників обласних установ та організацій. У
у містах і районах області задіяли більше тридцяти тисяч осіб, загалом по області участь у толоці взяли більше 50 тисяч закарпатців.

Крім того, до Дня благоустрою населених пунктів долучилися комунальні служби, приватні підприємства, навчальні заклади. Закарпатці прибирали листя, обрізали дерева і кущі, прибирали придорожні та прибережні смуги, канави і кювети, розчищали джерела, потічки, проводили озеленення. За підрахунками департаменту житлово-комунального господарства ОДА, в області прибрано та вивезено 5435,87 кубометрів сміття; висаджено 4600 дерев та 3245 кущів; обрізано – 1850 та вирубано 275 дерев, очищено від сміття понад 408 км придорожніх смуг, канав і кюветів та 85 км прибережних смуг.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...