Боротьба жителів багатоповерхівки з підприємцем за дитячий майданчик (відео)

квітня 19 / 2018
Боротьба жителів багатоповерхівки з підприємцем за дитячий майданчик (відео)

Земельна ділянка, на якій розміщений дитячий майданчик, розташована просто під вікнами. У цю частину двору автомобілі заїжджають дуже рідко,а тому матері спокійні – діти під наглядом і їм нічого не загрожує.

Майже рік тому усно люди домовилися із підприємцем, що на цій ділянці гратимуться діти, а йому під будівництво виділять іншу. Проте як з’ясувалося, і цей шматок землі належить підприємцю.Місцевих обурює така поведінка підприємця. Кажуть, такий крок – зневажливий по відношенню до дітей, та й на їхню думку будувати огорожу там він прав не має.

Бо неподалік майданчика є водозабірна споруда і за законом у радіусі 25 метрів навколо неї не можна нічого будувати. Люди налаштовані категорично. Місцеві уже зверталися і до правоохоронних органів, спілкувалися і з головою села, їх запевняють що все законно. Про це кажуть і підприємці, яких звинувачують люди.До того ж за словами підприємця, дитячий майданчик використовується не за призначенням.

На фото,яке надав пан Василь, видно, що нібито там розпивають алкогольні напої, а за його словами дитяча зона – це тільки хороше прикриття. Тим часом люди кажуть, на це вплинути не можуть. Обурюються, сварки сварками, а висновок один – дітям ніде гратися.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...