На Закарпатті масштабна акція з висадки лісу (ВІДЕО)

квітня 17 / 2018
На Закарпатті масштабна акція з висадки лісу (ВІДЕО)

Замість підручників у руках цих дітлахів - саджанці. Як народжується молодий ліс відтепер вони будуть знати не з чуток. Адже самі вирішили взяти безпосередню участь у цьому процесі. За словами педагогів, такі заняття на природі для дітей дуже важливі.

Вони дають можливість вже з юних років привчати школярів до дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Посадка дерева насправді – процес не такий простий, як може здаватись на перший погляд, кажуть лісівники.

Аби саджанець прийнявся, потрібно робити все правильно, за цим і слідкують працівники лісгоспу. Цього разу для заліснення обрали ділянку в урочищі Великий на території Грушівського лісництва. Тут на ділянці площею трохи більше гектара оселяться майже 9 тисяч саджанців. Зараз – найкращий період для посадки, та головне встигнути, поки бруньки на гілках ще не розпустились, кажуть лісівники.

Якщо дерево посадити в період активної вегетації, воно може засохнути. Втім, цим саджанцям це не загрожує. Ця ділянка – одна з перших, яку в Брустурянському лісомисливському господарстві вирішили заліснити цієї весни. Попереду у лісівників роботи ще вдосталь. Ну а у юних лісолюбів окрім позитивних вражень від насиченого дня залишаться ще й нагороди. За активну участь у відновленні лісів кожен школяр отримав медаль.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...