Чопський прикордонний загін зазнав змін у штатній структурі

квітня 16 / 2018
Чопський прикордонний загін зазнав змін у штатній структурі


Від 15 квітня приступили до виконання обов’язків військовослужбовці реформованого відділу прикордонної служби «Великий Березний» Чопського загону. На виконання Концепції розвитку Державної прикордонної служби України та з метою удосконалення системи охорони держрубежів, було змінено саму структуру підрозділу та виведено її на новий організаційний рівень.

Відтепер, відділ «Великий Березний» включатиме п’ять відділень прикордонної служби типу «В»: «Верховина Бистра», «Стужиця», «Княгиня», «Новоселиця», «Великий Березний» та відділення прикордонної служби типу «А»: «Малий Березний». Основні завдання, покладені на структурні підрозділи всередині відділу, буде розмежовано. Відтак, персонал відділень прикордонної служби типу «В» охоронятиме закріплені за ними ділянки «зеленого» кордону, відділення прикордонної служби типу «А» відповідатиме за здійснення прикордонного контролю в пункті пропуску «Малий Березний - Убля». Нова структура управління передбачає більш ефективне та раціональне використання сил і засобів для підвищення надійності охорони кордону.
Відділ «Великий Березний» є першим у Чопського прикордонному загоні, який зазнав змін у штатній структурі. За таким же зразком планується впродовж року модернізувати два інші відділи загону – «Ужгород» та «Чоп», що охопить усю ділянку відповідальності Чопського загону.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар